категорії: репортаж

Положинський обізвав Віктора Павліка карлсоном

теґи: Павлік, Положинський, ФК "Маестро", Харчишин, зірки, футболЗіркова футбольна команда "Маестро" знову зібралась разом. Але цього разу відомі співаки-спортсмени вирішили не грати у футбол, а розважатись.
Стартувало Football Party обговоренням останніх футбольних матчів групового турніру Ліги Чемпіонів "Спортинг" - "Шахтар". Коментували гострі моменти цієї гри Андрій Гусін, Василь Кардаш та Сашко Положинський. Зокрема Сашко зізнався, що він грає, як бразильці з команди "Шахтар". Вони так само б'ють в штангу.  

Гру "Динамо Київ" - "Порто" коментували капітан ФК "Маестро" Віктор Павлік, актор Костянтин Косинський та один з учасників гурту "4 королі".

У перервах між обговореннями матчів ведучий вечора Андрій Федоров встиг прокоментувати кумендні фото зіркових футболістів, зроблені під час нещодавніх ігор ФК "Маестро".

Після усіх обговорень дійшла черга до музичної програми, під час якої вже розслаблені зірки давали "джазу". Право розпочати музичну частину вечора випало капітану команди Віктору Павліку. Він заспівав неофіційний гімн футбольної команди "Ні обіцянок, ні пробачень". Перед виступом до Павліка підійшов Сашко Положинський з трьома білими кульками, приткнув їх Віктору до спини і сказав:
"Вітя, вони тобі пасують. Якщо їх прикріпити, то ти будеш Віктор Карлсон".

Щоправда, Павлік креативу не зрозумів. Як тільки Вітя почав співати, розкутий Положинський почав танцювати та й так захопився, що аж почав валятись по підлозі. 

Павлік передав музичну естафету своїм підопічним, хлопцям з гурту "Павліки Internetional". Після чого на сцену вийшов Діля, який тимчасово через травму не грає у футбол.
 "Я травмував коліно під час тренування, - зізнався Діля. - Вдарився об штангу, і зараз лікуюсь. Шкода, бо я відіграв лише дві гри, але зате встиг забити один гол".

Після Ділі публіку розважав гурт "Друга ріка". Положинський і тут не втримався і вирішив підіграти хлопцям на акустичних "брязкальцях". А коли Харчишин затягнув пісню "Я п'ю з твоїх долонь", Положинський вийшов з пляшкою води, налив в долоні Харчишина та почекав, поки той вип'є. Після чого Сашко повернувся до своїх "божевільних танців".  
            
Завершилась вечірка виступом гурту "The Вйо", які нагадали присутнім про себе піснею "Зорі" .

Фото Олени Грози