Джолі "підмінили" сина

теґи: Іствуд, Джолі
Назва фільму: Підміна
Режисер: Клінт Іствуд
Актори: Іствуд, Малковіч, Джолі
Студія: Worn Bros
Прем'єра: 4.12.2008

У фільмі події розгортаються навколо Крістін Коллінз (Анджеліна Джолі) та її 9-річного сина Уолтера. Сюжет в "Підміні" оснований на реальних подіях.

Отож, 1928 рік, Лос-Анджелес, Крістін прощається зі своїм 9-річним сином Уолтером і вирушає на роботу (вона працює телефоністкою). Але коли вона повертається додому, то бачить, що її син зник... Вона починає шукати хлопчика, але, на жаль, безуспішно - він зник безслідно. Через п'ять місяців Крістін повертають Уолтера, який запевняє, що він її син. Але вже при зустрічі головна героїня бачить, що хлопчик не її син, але під натиском полісменів Крістін все ж забирає хлопчика додому.

 

Крістін вимагає, щоб поліція продовжила пошуки її сина, але стикається з тим, що жінки не можуть кидати виклик системі. Їй залишається лише розповідати свою історію громадському активісту Густаву Бріглебу (Джон Малковіч), який допомагає їй переконати владу продовжити пошуки її зниклого сина.

В ході своїх пошуків вона стає героїнею для бідних і пригноблених людей, яких поліція Лос-Анджелеса постійно принижує. Тепер цю жінку нічого не зупинить, поки вона не знайде правди. Пошуки вона продовжує усе своє життя... Якщо Уолтер Коллінз був ще живий сьогодні, йому виповнилось би 89 років.

 

Сюжет в фільмі вловлюється з перших хвилин. Загальний настрій фільму змушує переживати героям, яким доводиться пройти здавалось би через пекло. Іноді відчувається голівудська награність героїв, але тим не менш їм хочеться вірити. До кінця фільма зберігається інтрига: знайде головна героїня свого сина і він закінчиться черговим "хеппі ендом", чи все буде як у житті...