категорії: музика

«Tomato Jaws» презентували альбом «Feel Me»

теґи: "Feel Me", Tomato Jaws, альбом. платівка, виступ, кліп, презентація

IMG_185516 червня електронний проект «Tomato Jaws » презентував новий альбом під назвою «Feel Me ». На створення платівки, до складу якої увійшло 12 композицій, пішло близько двох років.

«Tomato Jaws » – це поєднання мелодики та сучасних танцювальних тенденцій. Їхні треки – це house у всіх проявах – від deep tech до progressive.

На презентації до учасників електронного колективу, Павла Ленченка, Нати та Олександра Жижченків, приєднався струнний квартет «Black tie ». Як виявилось, ідея про співпрацю виникла досить випадково.

«Якось нам запропонували виступити на великому майданчику, але попросили додати до складу більше музикантів. Наприклад, скрипальок. А ми знайшли цілий струнний квартет. Дівчата швидко влились в колектив, тому співпраця не разова. Квартет – це ніби наш розширений склад, з яким виступатимемо на великих майданчиках », – зазначила Ната Жижченко, солістка гурту.

Щодо альбому, то стильова спрямованість треків у ньому варіюється від техно-хауса і трансу до даунтемпо. У альбомі також є кавери. Зокрема, композиція «Стяги на стяги», записана за участю гурту «Бумбокс ».

«Спочатку ми думали зробити ремікс на «Бумбокс », – каже Павло. – Але електонна музика погано поєднується з живим вокалом, тому виходило некрасиво. Вирішили, що Ната має переспівати пісню, щоб зробити аранжування, і потім повернути голос Андрія Хливнюка з «Бумбоксу ». Але її переспівка всім так сподобалась (і нам, і «Бумбоксу »), що вирішили залишити як є».

До речі, над створенням композицій тріо «Tomato Jaws » працюють усі разом. Хтось пише трек, хтось мелодію, хтось робить аранжування.

«У нашому колективі є серце, душа і мізки, так і працюємо, – сміється Наталія. – А ще ми запросили у проект гітариста та плануємо знайти барабанщика ».

Презентацію альбому «Feel Me» відвідали Дядя Жора, The Maneken, вокалістка гурту «Крихітка » Каша Сальцова, учасники проекту Gorchitza Live Project, Vova zi Lvova.