категорії: стаття

Діля став кухарем

теґи: Діля, суші

Колишній учасник гурту «ТНМК», а тепер лідер гурту «НеДіля» перекваліфікувався у кухарі.

 

Днями відвідувачі одного з японських ресторанів могли з великим здивуванням спостерігати, як для них готує їжу відомий музикант Діля.

Одягнений у фірмовий одяг закладу, виконавець так вміло поводився зі всіма кухонними приладами і так швидко готував суші, що складно було повірити в те, що музикант освоїв цю техніку всього за півгодини.

Змінити професію на «майстра з приготування суші» Ділю змусила не кризу в країні, а зйомки в програмі «Vip–стажер», яка пропонує своїм героям освоїти яку-небудь іншу корисну спеціальність. І хоча для Ділі кулінарна тематика не нова: за плечима значний досвід роботи на кулінарному каналі «Меню-Тб» освоїти майстерність приготування суші було непросто.

«Як виявилось, приготування суші – це прямо-таки ювелірна ручна робота майстра по створенню шедевра, - зізнався музикант. - На приготування одного набору суші-ролли повинно витратити не більше 2-3 хвилин. Мені звичайно ще далеко до таких показників, але сам процес сподобався! Тепер намагатимусь частіше готувати цю страву».

Під час зйомок програми не обійшлося і без курйозів. Готуючи ролли «Червоний дракон», Діля переборщив з васабі, і вийшла пікантна гостра страва. Знімальна група, тестуючи продукт, не чекала такого ефекту і дружньо ридала від спецій, нахвалюючи страву.